ژست دهی آقایان (بخش3)

بخش سوم: حالات صورت

۱ چشم‌هاتون رو کمی باریک‌تر و مایل‌تر کنید:

به طور معمول، چشمان خیلی باز و بزرگ برای آقایون خوب نیست. پلک‌های پایین خودتون رو کمی بالا ببرید و نگاهتون هم کمی کج باشه. با اینکار، شما حالت یک نگاه یا توجه عمیق رو دارید. این ژست اعتماد به نفس و وقار رو القا میکنه و کاملا متضاد با ترس یا سردرگمی هست.

حالت نگاه

۲ چونه خودتون رو به سمت جلو و پایین بکشید:

وقتی در حالت عادی یا در حالت استراحت هستین، معمولا پوست زیر چونه شما جمع میشه (غبغب بزرگ). سر خودتون رو جلو ببرید تا گردنتون کشیده‌تر بشه. چونه‌تون رو بالا نبرید که سوراخ‌های بینی‌تون معلوم بشه. زاویه چونه رو ۱۰% پایین‌تر از حد معمول قرار بدید. این ژست مردانه باعث میشه غبغب از بین بره و گردن هم حالت طبیعی و خوبی داشته باشه.

  • اگه جلو آوردن چونه، جلوه خوبی روی صورتتون نداشت، تلاش کنید کمی گوش‌هاتون رو جلو بیارید. این کار کمک میکنه سر شما در راستای صحیح‌تر قرار بگیره.
ژست عکاسی مردانه

۳ اجازه بدین همراه با خنده‌تون، کمی از دندون‌ها هم معلوم باشه:

یک لبخند جذاب مردونه، باید کمی از دندون‌ها رو هم نشون بده. لبخندتون نباید انقدر بزرگ باشه که دهانتون بیش از حد باز بشه. اما نباید هم انقدر کم باشه که لب‌ها بهم چسبیده باشن. دهانتون باید در حدی باز باشه که کمی از دندون‌ها دیده بشن.

آموزش ژست عکاسی برای آقایان

۴ به فضایی در پشت دوربین نگاه کنید:

بهتره که به فضایی در بالا و دور از دوربین نگاه کنید. مگر اینکه حتما الزام داشته باشه مستقیم به دوربین نگاه کنید. میتونید زاویه راست یا چپ دوربین رو برای نگاه انتخاب کنید یا حتی به نقطه‌ای در پایین دوربین نگاه کنید.

  • این ژست ها شما رو در حال تفکر عمیق نشون میدن. همینطور ژست های خیلی طبیعی‌تری هستن نسبت به اینکه مستقیم به دوربین نگاه کنید.
ژست دست به سینه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *